Teal Kaki Brown Pink

 Webzon Info Forum

×

Ücretsiz kayıt olarak Webzon Forum'a katılabilirsin.

Üyelik Sözleşmesi

Seviyeli ve düzenli bir ortam oluşturabilmek için bu kuralları koymak zorundayız.

Konuları sürekli yanlış yere açmak, sıklıkla flood yapmak, genel olarak forum üzerinde görüntü kirliliğine neden olmak yasaktır ( Ban süresi 5 gündür )
Alıntı yapılan içeriklerde kaynak belirtmemek yasaktır. ( Ban süresi 5 gündür )
Webzon Info platformunda telif haklarının çiğnenmemesine dikkat ediliyor. Site üzerinde illegal içerik paylaşmak yasaktır. Ücretli bir ürünün ücretsiz dağıtılması, kumar, bahis ve benzeri türde illegal içerikler platformlarımızda yasaktır. ( Ban süresi 1 haftadır )
Tehdit içerikli, kışkırtıcı, taciz edici ve benzeri mesajlar göndermek yasaktır. ( Ban süresi 1 haftadır )
Birden fazla üyeliği aynı cihazda kullanmak yasaktır.( Ban süresi 10 gündür )
Reklam yapmak, başka bir internet sitesinin linkini izinsiz olarak paylaşmak yasaktır. ( Ban süresi 15 gündür )
Başka bir insanın izni olmadan onunla ilgili kişisel bilgiler vermek, gizliliği ihlal etmek yasaktır ( Ban süresi 15 Gündür )
Müstehcen içerik göndermek yasaktır. ( Ban süresi 20 gündür )
Irkçılık yapmak ve kişisel inançlara yönelik saldırı yapmak yasaktır ( Ban süresi 20 gündür )
Küfür içerikli mesajlar göndermek yasaktır. ( Ban süresi sonsuza kadar )
www.webzoninfo.com alan adında üretilen özgün herhangi bir içeriğin başka bir platformda kullanılması, aktarılması suçtur ve yasaktır. ( Ban süresi sonsuza kadar olmakla birlikte hukuki süreç başlatılır )
Bazı forumların kendisine has kuralları vardır. Bu kurallara ilgili forumun sabitlenmiş konularına gözatarak ulaşabilirsiniz. Örneğin: İkinci el alım satım, webmaster ticaret forumları... Örnekteki forumları kullanan kişiler o forumlara özel olarak hazırlanan kurallara da uymak zorundadır.

Bu forumu, forumla bağlantılı diğer web siteleri, forum ekibini ve ortaklarını zarara uğratmamayı ve oluşabilecek zararlardan korumayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu forumun sahipleri, forumu kullanış tarzınızın neden olduğu bir durumdan dolayı resmi bir şikâyet alırsa veya yasal işlemler bunu gerektirirse, kimliğinizi (ek olarak, bu hizmeti kullanırken hakkınızda toplanmış olan diğer bilgilerinizi) açıklama haklarını saklı tutar. Bilmelisiniz ki gönderdiğiniz her iletiyle birlikte IP adresiniz kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgi, foruma girişinizin engellenmesi gerekirse veya internet bağlantı sağlayıcınız (ISP) ile irtibat kurmak için kullanılabilir. Bu durum bu anlaşmanın önemli bir parçasını ihlâl etmeniz halinde oluşabilir.

Forum yönetimi gerek duyulan hallerde üyelerin profil bilgilerini, iletilerini düzenleyebilir.
Forum kurallarını forum yönetimi belirler ve yasakların çiğnenmesi durumda yaptırımı da forum yetkileri uygular. Eğer haksız yere yaptırıma uyguladığınızı düşünüyorsanız her daim ebwmedya@gmail.com adresine mail göndererek sorununuzu iletebilirsiniz.
Forum üzerinde yazılan içeriklerden yazarları sorumludur.  Yazılan her iletiyi yönetim hemen görüp düzenleyemeyebilir. Kural dışı içeriklere rastladığınızda rapor ederek o içerikleri daha hızlı temizlememize yardımcı olabilirsiniz.
Üyeler kendi hesap güvenliklerinden kendileri sorumludur.
Forum üyeleri üye olurken bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Not: Bu forum çerezleri kullanır. Bu bilgiler, SADECE foruma girişiniz için ve forumdan güvenli çıkışınız için kullanılır.

Webzon Forum Yönetimi